Henar Otel Mobilyaları, Lecong Mobilya Merkezi, Shunde Bölgesi, Foshan Şehir, Guangdong Eyaleti, Çin
Ana sayfa

Henar Hotel Furniture Co.,Ltd

iyi kalite Otel odası mobilyaları satış için
iyi kalite Otel odası mobilyaları satış için
Ben sohbet şimdi
1 2 3 4
Restaurant Chair Lobby Sofa Hotel Bedroom Set Bedding Set
Restaurant Chair
Lobby Sofa
Hotel Bedroom Set
Bedding Set

Restaurant Chair

Lobby Sofa

Hotel Bedroom Set

Bedding Set

 • Üretim hattı
  Güçlü üretim kapasitesi sağlar

  yurtiçi ve yurtdışındaki müşteriler için güven ve teminat.

  Mobilya sektöründe 15 yılı aşkın gelişme tarihi Henar'ın otel mobilyası üretimi ve Ar-Ge'si için sağlam bir temel oluşturmuştur. Biz uzmanlaşmış üretim atölyeleri, 100'den fazla işçi, akıllı boya kaplama hatları, profesyonel ekipmanların, bunların% 60'ı ithal edilen ithal ekipmanların arasındayız. Yüksek verimli ve yüksek kaliteli üretim için güvenilir bir garanti sağlayan güçlü destekleme işlem kapasitesine sahibiz.

 • OEM / ODM
  Ticari otel projeleri için anahtar teslimi çözümlerimiz aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır

  1. Yaratıcı CAD Tasarım: Bize kat planınızı verin veya odanızın ölçümlerini gönderin (eğer profesyonel bir tasarımcınız yoksa, sadece elle çizilmiş taslakları kullanarak çizim yapabilirsiniz). Tasarım ekibimiz size özel bir çözüm sunacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir teklif sunacaktır.

  2. Özel Üretim: Tam istediğiniz şeyi, zevkinize göre ve tasarım gereksinimlerinize göre oluşturuyoruz. Aslında, modellerimizin çoğu, malzemeye, renge veya boyuta göre özelleştirilebilir. Bize tasarım planınızı da verebilir ve belirttiğiniz şartlara göre sizin için yeni bir kalıp oluşturacağız.

  3. Tam planlar: Oturma, resepsiyon alanları, toplantı salonları, konferans salonları, restoranlar, oteller vb. Için. Yurtdışı mimar tasarımcıları, yüklenicileri ve perakendecileri ile çalışarak kapsamlı bir deneyime sahibiz ve çok çeşitli uluslararası desteklere sahibiz.

 • Ar-Ge
  Yıllar boyunca Ar-Ge Departmanımız farklı tasarım ürünleri sunmayı başarmış, mobilya denemelerinde profesyonel ve güvenilir bir ortak olduğunu kanıtlamıştır.

İletişim bilgileri
Henar Hotel Furniture Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Coco

Tel: 86--13790069266

Faks: 86-757-28915488

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)